PinchukArtCentre проэкт Кэндис Брайтц

Я з сестрою вирішили прийняти участь в проекті «Кендіс Брайтц: ТИ + Я» в PinchukArtCentre подавши свій триптих. Ми здавна цікавимося портретами і швидко захопилися цією пропозицією, не сковані стилістикою та технікою, почали творити. Триптих- це три емоційні стани художниці, три образа, три грані її особистості. Такою, очима близнюків, ми бачимо Кендіс.

Декілька слів про проект Кендіс Брайтц.

На початку 2011 року Кендіс звернулася до всіх потенційних учасників проекту з пропозицією створити її «збірний портрет», який став одним з центральних елементів виставки «Кендіс Брайтц: ТИ + Я» в PinchukArtCentre. При цьому художниця відмітила абсолютну демократичність та свободу у виборі жанру та засобів його реалізації.

Усього в проекті «Портрет художника, Київ» взяли участь більше 230 осіб, серед яких професійні художники: Олексій Сай, Павло Маков, Влада Ралко, Очередько Катерина та Очередько Тетяна, група «Шапка», лауреат Премії PinchukArtCentre 2009 Артем Волокітін, редакція видання ELLE-Україна та інші.

Роботи 148 українських митців, відібраних серед учасників проекту увійшли до фінальної композиції, яка в подальшому буде виставлятися в різноманітних музеях та арт-інституціях світу в рамках виставок Кендіс Брайтц. Серед відібраних робіт були роботи молодих художниць Очередько Катерини і Тетяни.